Zatrudnij zewnętrzny dział marketingu


Cieszymy się zaufaniem naszych klientów, dlatego z dużą odpowiedzialnością realizujemy każdy powierzony projekt. Indywidualne podejście do strategii marketingowej oraz odpowiadanie na potrzeby klientów to coś co najbardziej wyróżnia nas na rynku agencji reklamowych.

Chcąc rozwijać nowe marki i realizować inspirujące projekty, zachęcamy do kontaktu przedsiębiorców, którym zależy na współpracy z rzetelną i doświadczoną agencją marketingową.


Realizacje

Arganove


Z marką Arganove rozpoczęliśmy współpracę już przy samej koncepcji powstania nowej linii produktów na polskim rynku kosmetyków naturalnych. Zaczęliśmy od konsultacji i doradztwa w zakresie wizerunku marki i strategii marketingowej. Zajęliśmy się kreacją i optymalizacją sklepu internetowego jak również komunikacją w Social Media oraz działaniami PR. 


"ARGANOVE to poznanie i pokochanie swojej skóry na nowo."

Arganove.pl

DesignMe Hair


We współpracy z wyłącznym importerem marki DesignMe Hair byliśmy odpowiedzialni za strategię social media, PR oraz komunikację z mediami. Do naszych działań w ramach projektu należała optymalizacja sklepu internetowego oraz opieka nad market place - Allegro, Amazon. Również w ramach współpracy zajęliśmy się doradztwem w zakresie wielopoziomowej sprzedaży i kampanią lead generation.


"HAIR THAT SPEAKS VOLUMES"

DesignMeHair.pl

Greasers


Z marką Greasers rozpoczęliśmy współpracę w momencie powstawania produktów. Identyfikacja wizualna należała do poznańskiego artysty SomeArt, my natomiast zajęliśmy się realizacją sklepu internetowego, komunikacją social media oraz doradztwem w zakresie procesu sprzedaży wielokanałowej.


"Greasers niesie za sobą wartości, które pomogą każdemu mężczyźnie być niezależnym konsekwentnym facetem."

Greasers.pl